Szanowni Państwo,

Niniejszym zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w Skarżysku- Kamiennej, które odbędzie się 29 listopada.

Tegoroczna edycja będzie poświęcona przede wszystkim warunkom prowadzenia działalności gospodarczej w czasie kryzysu związanego z wojną w Ukrainie, zarówno możliwościom wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe jak i zdolności współpracy władz samorządowych z przedsiębiorstwami.

W panelach tematycznych wezmą udział eksperci z czołowych instytucji: Biura Rzecznika MŚP, Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju, Głównego Urzędu Statystycznego, Stowarzyszenia Integracja Europa – Wschód

Wydarzenie odbędzie się w godz.10.00 – 14.30. 

W celu dołączenia na wydarzenie zalecamy instalację programu ZOOM, który bezpłatnie można pobrać ze strony: https://zoom.us/

Odnośnik pozwalający dołączyć do spotkania (po zainstalowaniu programu ZOOM): https://zoom.us/j/91225729238

Przed dołączeniem do spotkania, uprzejmie prosimy o upewnienie się, że posiadają Państwo sprawną kamerę internetową oraz system przekazywania/odbioru dźwięku – np. słuchawki z mikrofonem, bądź wbudowany mikrofon/głośniki. Uprzejmie prosimy o dołączenie do spotkania około 20 minut przed oficjalnym rozpoczęciem.

Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję wyjaśniającą sposób dołączenia do spotkania z poziomu przeglądarki internetowej:

    * Po kliknięciu na _odnośnik do spotkania_, zobaczą Państwo
następującą stronę, na której należy wybrać opcję „_join from
browser” [„dołącz z przeglądarki”]._

    * Następnie, wyświetli się okno weryfikujące Państwa tożsamość
wraz z rubryką pozwalającą na wprowadzenie imienia i nazwiska.

    * Po wprowadzeniu imienia i nazwiska użytkownika, oraz zaznaczeniu
pola zabezpieczającego „I’m not a robot_” [„_Nie jestem robotem”_],
uprzejmie proszę nacisnąć przycisk „_Join_” [„_Dołącz_”].

    * Po kliknięciu na przycisk „Join” _dołączą Państwo do spotkania.

Poniżej kilka uwag technicznych dla uczestników:

1) Po zalogowaniu uczestnicy będą oczekiwać w Waiting Room na włączenie przez prowadzącego;

2) Po zalogowaniu uczestnicy początkowo będą mieli NIEAKTYWNE mikrofony
i kamery, AKTYWNY będzie czat.

3) Prowadzący po zalogowaniu włączy wszystkim kamery tak aby można było zobaczyć uczestników, uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnego wyłączenia kamery.

4) Prowadzący uniemożliwi na początku udostępnianie ekranu (share screen) wszystkim uczestnikom.

5) Prowadzący będzie zapraszał  prelegentów do udostępniania ekranu, a po zakończonej prelekcji bezpośrednio będzie możliwość zadawania pytań poprzez „podniesienie ręki”. Wtedy prowadzący włączy mikrofon uczestnikowi, który zadaje pytanie.

Jednocześnie informujemy wszystkich uczestników VII Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku- Kamiennej, że przebieg Forum jest rejestrowany za pomocą urządzeń  nagrywających obraz i dźwięk. Uczestnicząc w VII Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w Skarżysku- Kamiennej wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz wizerunku w myśl ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.  Nagrania z obrad VII MFI będą upublicznione na stronie internetowej wydarzenia oraz na stronie Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej. Szczegółowe dane dotyczące m.in. celu i zasad przetwarzania zawarte są w klauzuli informacyjnej zamieszczonej na stronie Forum.

Jako Organizatorzy zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą, aby logować się do systemu tylko i wyłącznie imieniem i nazwiskiem oraz nazwą instytucji (o ile się zmieści w polu nazwa). Prosimy więc o szacunek względem siebie i wyrażanych poglądów.
Do dyspozycji uczestników będzie czat, za pośrednictwem którego będzie można również zadawać pytania prelegentom. Prosimy o korzystanie z niego wyłącznie do celów konferencji.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content