Zgodnie z planem, 06 listopada o godz.10.00 rozpoczęło się V Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej. Ponad 100 osób miało okazję wysłuchać prelekcji przedstawicieli takich instytucji, jak m.in. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Firmy Jutra czy Fundacja Rozwoju Przemysłu. Podczas Forum zaprezentowane zostały plany budowy Vendo Park – dużego obiektu handlowego, który powstanie w Skarżysku w 2022 roku. Szczegóły inwestycji przedstawił Krzysztof Elsner z Trei Real Estate Poland Sp. z o.o.

W tym miejscu składamy podziękowania na ręce prelegentów oraz naszych patronów honorowych, medialnych i partnerów, dzięki wsparciu których wydarzenie odbyło się bez zakłóceń.

Dziękujemy uczestnikom za obecność i poświęcony czas. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przyczyni się do rozwoju Państwa firm i przyniesie pozytywne efekty w lokalnych samorządach.

Materiały filmowe i prasowe z wydarzenia znajdują się poniżej.

https://www.spottedskarzysko.pl/fakty/item/6505-mfi-o-prowadzeniu-biznesu-w-dobie-pandemii-i-nowej-inwestycji-w-skarzysku-o-wartosci-okolo-10-mln-euro.html

http://www.skarzysko24.pl/wiadomosci/aktualnosci/24362-v-miedzynarodowe-forum-inwestycyjne.html
Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content