Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu „Czy biznes ma płeć? Kobiety w biznesie”, organizowanego w ramach III Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku-Kamiennej. Panel, który rozpocznie oficjalnie drugi dzień Forum, poprowadzi Weronika Marczuk-Pazura – znana prawniczka, aktorka, producentka filmowa i osobowość telewizyjna. Początek o godz. 11.00.

Wśród prelegentek znajdują się m.in.:

KAROLINA LATUS

Właścicielka firmy szkoleniowo-konsultingowej HR Embassy, od 8 lat z sukcesami łączy branże HR z marketingiem prowadząc kreatywną agencję zatrudnienia CRAFTS w Polsce. Jest certyfikowanym asesorem, HR Business Partnerem, Trenerem i Coachem. Jest mentorem w programie „Mentoring Działania” oraz wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim. Jest również pomysłodawcą i organizatorem konferencji „HR na Deser” w Warszawie oraz Kielcach oraz autorką programu „Mentoring Rekrutacyjny”. Cyklicznie realizuje „HR Talks”, cykle rozmów na żywo, na swoim fanpage na Facebook’u., gdzie razem z ekspertami oraz praktykami biznesu, omawia najważniejsze kwestie związane z branżą HR i około HR.

 

SYLWIA BEATA LEHNER

W latach 2013-2016- Prezes Zarządu i współwłaścicielka renomowanej firmy kurierskiej  Goniec  Sp. z o.o., specjalizującej się  w realizowaniu expressowych przesyłek  kurierskich, na terenie Warszawy i całego Kraju.  Od 2016 tworzy i trenujące zespoły sprzedawców w małych i średnich przedsiębiorstwach.Prowadzi wykłady i warsztaty sprzedażowe.
Jest jedną z bohaterek książki Ilony Adamskiej, wydanej  w 2015 r. pt. „ Szczęście na wagę złota”  czyli „Jak osiągnąć sukces” , w której definiuje swój własny  sukces jako:  CEL, DZIAŁANIE i ODWAGĘ. Laureatka nagrody „ Polska Lwica Biznesu 2015”, w kategorii Innowacje w biznesie, przyznanej przez internautów. 
Aktywnie wspiera różnego rodzaju projekty oraz wydarzenia kulturalno – charytatywne, fundacje.

 

MONIKA NATORA

Ukończyła Szkołę Projektowania i Konstrukcji Odzieży w Rzymie.
Od kilkunastu lat prowadzi swoją firmę i z sukcesem rozwija prestiż marki Mona. Wielokrotnie nagradzana i regularnie zapraszana na najważniejsze pokazy mody w Polsce. Marką MONA by Monika Natora sygnowana jest odzież damska – niezwykle elegancka, zarówno klasyczna jak i zgodna z obowiązującymi trendami.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *